Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty

Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty
2020-02-12

Aż cztery pary, a nie dwie, jak początkowo planowano, zostaną nagrodzone uroczystą walentynkową kolacją w Daglezjowym Dworze. Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński zdecydował o ufundowaniu dwóch dodatkowych zaproszeń na kolację.

Przypomnijmy: aby wziąć udział w walentynkowym konkursie należało polubić oficjalny profil facebookowy gminy Obrowo – nasza gmina i zrobić sobie romantyczne zdjęcie ze swoją drugą połówką na tle budynku Urzędu Gminy. Na zdjęcia czekaliśmy do 11 lutego br. Spośród nadesłanych fotografii komisja wybrała cztery – jej zdaniem – najlepsze i miała wskazać dwa zwycięskie. Nagrody dla tych dwóch par sponsorowała restauracja Daglezjowy Dwór w Sąsiecznie.

Miałyśmy problem z wyborem dwóch najciekawszych zdjęć, ponieważ autorzy wszystkich czterech wyłonionych do finału wykazali się pomysłowością. Dużo zachodu musiało kosztować tych uczestników konkursu przygotowanie scenografii zdjęć i walentynkowych ozdób – mówi Małgorzata Gerus, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Obrowie, przewodnicząca Komisji.- Wezwany na pomoc wójt zdecydował, że ufunduje dwa dodatkowe zaproszenia na kolację. Rozstrzygnął tym samym nasz problem z wyłonieniem zwycięzców.

W konkursie wybrano więc cztery pary, które otrzymają od sponsorów: restauracji Daglezjowy Dwór w Sąsiecznie oraz Urzędu Gminy w Obrowie zaproszenia na walentynkową kolację w dniu 14 lutego 2020 roku. Dodatkowo Komisja zdecydowała się wyróżnić dwa zdjęcia, a ich autorów nagrodzić słodyczami. Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt pod numerem tel. 605 609 168.

Laureaci walentynkowego konkursu to: Paulina Dziewiątkowska, Beata i Wojciech Świeczkowscy, Wiktoria Kalinowska, Milena Stopa.

Paulina Dziewiątkowska

Beata i Wojciech Świeczkowscy

Wiktoria Kalinowska

Milena Stopa

Wyróżnienia otrzymują: Anna i Przemysław Lewandowscy oraz Milena i Mariusz Małeccy.

Anna i Przemysław Lewandowscy

Milena i Mariusz Małeccy

Gratulujemy i dziękujemy za udział!

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.