Konkurs recytatorski dla dorosłych – zapraszamy do udziału

Konkurs recytatorski dla dorosłych – zapraszamy do udziału
2020-02-11

Zapraszamy do udziału w III konkursie recytatorskim dla dorosłych im. Michała Kokota pt. „Co mi w duszy gra…” W konkursie odbywającym się pod patronatem wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego mogą brać udział nie tylko mieszkańcy naszej gminy.

Osiecki Klub Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie zapraszają do udziału w konkursie recytatorskim. Zgłoszenia do 20 lutego br. przyjmuje Ewelina Mytlewska, e-mail ewelina.mytlewska@gmail.com, tel. 697 083 076.

Konkurs odbędzie się 29 lutego 2020 roku o godz. 17.00 w Osieckim Klubie Kultury przy ul. Toruńskiej 34. W konkursie mogą uczestniczyć osoby dorosłe (nauczyciele, rodzice, młodzież, mile widziani seniorzy), z gminy Obrowo i spoza niej. Każdy uczestnik prezentuje jeden dowolny wiersz polskiego poety.

Celem konkursu jest popularyzacja polskiej poezji, kształtowanie wrażliwości na piękno słowa. Konkurs służy też spotkaniu osób dorosłych uzdolnionych aktorsko oraz zainteresowanych poezją.

Recytacje oceni jury powołane przez organizatora. Jury weźmie pod uwagę interpretację utworów, kulturę słowa, dobór utworu do osobowości i ogólny wyraz artystyczny. Komisja nie będzie oceniać długości wiersza.

Nagrodami w konkursie są książki i bony podarunkowe.

Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę.

Regulamin konkursu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.