Konkurs na okładkę

Konkurs na okładkę
2017-09-29

Dnia 27 września 2017 roku w Osieckim Klubie Kultury dzieci  z klasy V A wraz z wychowawcą  panią Agnieszką Sowińską wykonały okładkę do książki pt: ”Pipi Langstrumpf”.

Dzieci wykonały przepiękne tło, przebrały się za postacie z książki i zaaranżowały scenkę, gdzie zostały wykonane zdjęcia na konkurs.

Konkurs zorganizowany jest przez EMPIK, skierowany do wszystkich publicznych i społecznych szkół podstawowych z całej Polski . To element szeroko zakrojonego programu wspierania czytelnictwa wśród dzieci i ma na celu wciąganie najmłodszych w fascynujący świat literatury. Dziesięciu bibliotekom, wyłonionym w głosowaniu internetowym, Empik podaruje po 1000 książek.

Szkolna biblioteka to miejsce, w którym dzieci zaczynają swoją przygodę z czytaniem. To tam odkrywają fascynujące przygody „Dzieci z Bullerbyn” i dzięki nim uczą się jak ważna jest przyjaźń, tam zaczynają poszukiwania magicznego błękitnego koralika ze świata „Karolci”, czy podpatrują figle „Mikołajka”.

Zwycięzców w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” wybiorą internauci w głosowaniu, dlatego zachęcamy wszystkich do głosowania.

Emilia Zakrzewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.