Konkurs dla zespołów muzycznych z Kujawsko-Pomorskiego

Konkurs dla zespołów muzycznych z Kujawsko-Pomorskiego
2018-09-14
Ogłaszamy konkurs dla zespołów muzycznych z województwa Kujawsko-Pomorskiego o nazwie Kujawsko-Pomorski Przegląd Kapel (KPPK)
Nagrodą główną w konkursie jest 5000 zł! Do wygrania również nagranie profesjonalnego singla w studiu nagraniowym oraz nagrody rzeczowe.
Wystarczy do 30 września przesłać na adres kppk@kujawsko-pomorskie.pl nagranie lub link do nagrania w dowolnym formacie (audio lub video) wraz z nazwą miejscowości, którą zespół reprezentuje.
Kryteria przyjmowania zgłoszeń:
- W konkursie mogą wziąć udział jedynie zespoły, które jeszcze nie posiadają profesjonalnych teledysków oraz nagrań komercyjnych (dostępnych w sprzedaży)
- Do konkursu zgłaszać się mogą zespoły prezentujące dowolne gatunki muzyczne
- W konkursie mogą wziąć udział jedynie zespoły, w których przynajmniej połowa członków mieszka, studiuje lub pracuje w województwie kujawsko-pomorskim
- Zgłoszenia można przesyłać do 30 września włącznie, w zgłoszeniu podając imiona i nazwiska członków zespołu, informację o miejscowości jaką reprezentują oraz plik lub link z nagraniem (audio lub video) 
- w przypadku pytań proszę kierować je drogą mailową pod adres kppk@kujawsko-pomorskie.pl 

Finał konkursu odbędzie się 12 października na placu dominikańskim, naprzeciwko I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu.
Do finału przedostanie się 10 zespołów. Czekamy na wasze zgłoszenia do końca września. Z końcem września ogłosimy finałową dziesiątkę.
Będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji do osób zainteresowanych.
Czekamy na Wasze zgłoszenia. Konkurs pod patronatem Marszałka Województwa – pana Piotra Całbeckiego
 
Szczegóły już wkrótce! 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.