Konkurs dla przedsiębiorczych rolników „Agricola-Syn Ziemi"

Konkurs dla przedsiębiorczych rolników „Agricola-Syn Ziemi"
2020-03-25

Wyróżnienie i promocja najbardziej przedsiębiorczych i aktywnych społecznie osób gospodarujących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, promowanie rozwoju innowacyjnego rolnictwa, modelu aktywności społecznej i społeczeństwa obywatelskiego to idea organizacji Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod nazwą „Agricola-Syn Ziemi”.

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z  Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą w Przysieku organizują V edycję Konkursu, który – podobnie jak w poprzednich latach - ma być okazją do prezentacji wyróżniających się rolników w województwie kujawsko-pomorskim.

Instytucjami uprawnionymi do zgłoszenia kandydatów do konkursu są: samorządy terytorialne, związki i organizacje społeczno-zawodowe rolników, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu przyjmowane będą do 2 czerwca 2020 r.

Formularze wniosków będą dostępne na stronach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod adresem www.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce: rolnictwo i obszary wiejskie, oraz w siedzibie organizatorów.

Wnioski prosimy dostarczyć do Biur Powiatowych Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolnicze (wykaz biur do pobrania), właściwych dla powiatów, w których zamieszkują zgłaszani rolnicy.

Wszelkich informacji na temat Konkursu udziela Departament Rolnictwa i Geodezji, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, tel. (056) 621-83-80 lub tel. kom. 784-995-042, e-mail: rolnictwo@kujawsko-pomorskie.pl

Do pobrania:

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.