Koncert Uwielbienia we Włocławku

Koncert Uwielbienia we Włocławku
2018-06-12

Tegoroczny koncert, miał szczególny charakter. Odbył się w Boże Ciało w Parku Sienkiewicza w roku setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Licznie zebrani wierni, wspólnie uwielbiali Pana razem ze świętym Michałem Archaniołem, oddając Bogu chwałę i cześć i moc i dziękczynienie.

Dziecięco-Młodzieżowa Schola Parafialna „Źródło” z Osieka nad Wisłą już po raz drugi miała okazję wystąpić podczas tego niezwykłego wydarzenia. Zespół liczy 40 osób w wieku 3-15 lat. Schola została założona w 2010r. Śpiewa co niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10. Oprócz tego dzieci i młodzież biorą udział w przeglądach piosenki, reprezentując naszą gminę. Zdobyły liczne nagrody.

 Schola „Źródło” miała zaszczyt wystąpić na scenie z profesjonalnymi muzykami: orkiestrą z Krakowa, sekcją rytmiczną, chórem oraz znanymi wokalistami. Dyrygentem był jeden z najwybitniejszych polskich muzyków, Piotr Pałka, który wraz z Sebastianem Iwanowiczem objął kierownictwo muzyczne.

Serdeczne podziękowania pragnę złożyć Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Pani Sekretarz Gminy, Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie dzieciom i młodzieży transportu do Włocławka.

Księdzu Proboszczowi, Rafałowi Bogusowi dziękujemy za zaproszenie scholi na Koncert Uwielbienia.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Marek Rabiasz

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.