Kilometry radości

2018-10-07

16 września 2018 r. w Berlinie odbył się maraton biegowy, w którym uczestniczył Kazimierz Musiałowski, mieszkaniec Smogorzewca w gminie Obrowo. Był to mój 151 maraton, który przebiegłem rodzinnie z córką Magdaleną i zięciem Marcinem, wśród ponad 40 tysięcy biegaczek i biegaczy z całego świata, relacjonuje Kazimierz Musiałowski.

Kolejne „kilometry radości” Pan Kazimierz wybiegał w 152 maratonie w Warszawie, w dniu 30 września 2018 roku. W niniejszym maratonie uczestniczyło ponad 8 tys. biegaczek i biegaczy.

Teraz czas na inne wyzwania i głęboki odpoczynek jesienno - zimowy..., a później może narty biegowe – podkreśla maratończyk Kazimierz Musiałowski.


Życzymy dalszych sportowych wyzwań i sukcesów.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.