IX Międzynarodowe Targi Pracy

IX Międzynarodowe Targi Pracy
2018-04-10

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu serdecznie zaprasza na IX Międzynarodowe Targi Pracy, które odbędą się 12 kwietnia br. w Toruniu, w hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, w godzinach 10:00-14:00.

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z zagranicy, poszukujący kandydatów do pracy m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii. Szeroko reprezentowani będą także pracodawcy krajowi, rekrutujący do pracy w naszym regionie.

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zapoznać się z ofertami pracy oraz odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną (prosimy zabrać CV). Pracodawcy będą mieli okazję do przybliżenia profilu działania swojej firmy oraz zebrania dokumentów aplikacyjnych od kandydatów do pracy.

Doradcy EURES z Czech, Niemiec i Holandii przybliżą oferty pracy ze swoich krajów oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące warunków życia i zatrudnienia na tym terenie.

W czasie targów będzie można również uzyskać informacje nt. form wsparcia z funduszy unijnych, porady z zakresu prawa pracy oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych, a także informacje nt. bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę.

W czasie targów prezentowana będzie wystawa mobilna „Oblicza handlu ludźmi”, mająca na celu zwiększenie świadomości na temat zjawiska handlu ludźmi wśród mieszkańców województwa, w szczególności wśród osób decydujących się na podjęcie pracy za granicą, gdyż jest to grupa najbardziej zagrożona przestępstwem handlu ludźmi do pracy przymusowej.

Serdecznie zapraszamy na targi. Wstęp wolny.

Więcej informacji nt. targów uzyskać można kontaktując się z Zespołem EURES z WUP Toruń – tel. 56 669 39 12, e-mail: eures@wup.torun.pl .

broszura

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.