Aktualności

2016-11-18

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM!

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM!
Kategoria:   Informacje
„Szlachetna Paczka” to projekt stowarzyszenia Wiosna, który już po raz szesnasty łączy ludzi wokół idei mądrego pomagania. Zachęca do wzajemnej miłości, która potrafi dostrzec piękno i potencjał w każdym człowieku. Zmienia społeczność lokalną, budując więzi, niwelując podziały na bogatych i biednych, ucząc otwartości i odpowiedzialności.
więcej
2016-11-07

Turniej Niepodległości

Kategoria:   Sport,  Informacje
13 listopada br. zostanie rozegrany pierwszy w sezonie 2016/2017 turniej halowej piłki nożnej seniorów gminy Obrowo. Drużyny rozpoczną swe zmagania w grupach od godz. 10.00 na dwóch halach sportowych w Dobrzejewicach i Osieku nad Wisłą. Mecze finałowe odbędą się na hali w Dobrzejewicach. Organizatorem zawodów jest samorząd gminy.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.