Aktualności

2019-11-27

Dzień pracownika socjalnego

Dzień pracownika socjalnego
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
W dniu 21 listopada 2019 r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie na mocy art. 121 par.4 ustawy o pomocy społecznej (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1507 ze zm.) obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Jest to święto wszystkich pracowników służb społecznych, z tej okazji odbyło się wspólne spotkanie na którym omawiano pracę pracowników socjalnych, opiekunek domowych osób starszych i niepełnosprawnych, asystentów rodziny – wszystkich, którzy bezpośrednio są przy drugim człowieku i służą mu pomocą.
więcej
2019-11-26

Goście z Poznania

Kategoria:   Galeria,  Informacje
Wizyta studyjna studentów Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej w Gminie Obrowo zorganizowana przez Karola Piątkowskiego.
więcej
2019-11-25

Nowe kwoty przychodu

Nowe kwoty przychodu
Kategoria:   Informacje
Nowe kwoty przychodu decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych od dnia 1 grudnia 2019 r.
więcej
2019-11-21

Dodatkowe środki dla Lokalnych Grup Działania

Dodatkowe środki dla Lokalnych Grup Działania
Kategoria:   Informacje
Aktywność, zaangażowanie, ciężka praca to wszystko przyczyniło się do zrealizowania określonych celów, a tym samym otrzymania dodatkowych środków, z przeznaczeniem na rewitalizację społeczno-gospodarczą miejscowości wiejskich.
więcej
2019-11-18

Zarządzenie

Zarządzenie
Kategoria:   Z urzędu,  Informacje
Zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Obrowo w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2020r.
więcej
2019-11-15

Gminny turniej tenisa stołowego

Kategoria:   Sport,  Informacje
W dniu 17 listopada 2019 roku na hali sportowej w Brzozówce od godz. 10 zostanie rozegrany turniej ping ponga w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i starsi. Zapisy w dniu zawodów.
więcej
2019-11-13

Polowanie

Kategoria:   Informacje
Zarząd Koła Łowieckiego MŁODNIK w Złotorii, niniejszym informuje, że dnia 16 listopada 2019 roku organizuje polowanie zbiorowe, które rozpocznie się o godz. 8.00 a zakończy się o godz. 15.00. Miejscem wykonania polowania będzie teren leśnictwa Brzozówka.
więcej
2019-11-10

POLSAT PRAWOMOCNIE ZOBOWIĄZANY DO PRZEPROSIN RADNYCH

POLSAT PRAWOMOCNIE ZOBOWIĄZANY DO PRZEPROSIN RADNYCH
Kategoria:   Informacje
Zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Warszawie (V ACa 789/18) z dnia 23 października 2019 r. nakazano Telewizji POLSAT opublikowanie o godzinie 16:15 wyraźnie widocznego ogłoszenia na planszy, która zostanie wyświetlona przez 30 sekund w piątek w terminie 7 dni od dnia uprawomocnienia się wyroku.
więcej
2019-11-07

Zaproszenie na konferencję

Kategoria:   Informacje
Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa wraz z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego oraz Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji „Innowacyjna gospodarka nawozami naturalnymi w chowie świń i drobiu dla ochrony jakości wód”, która jest częścią szerokiej kampanii edukacyjnej „Ograniczenie zanieczyszczenia azotem pochodzenia rolniczego metodą poprawy jakości wód” realizowanej przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa (FDPA) i współfinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.