Informacja

Informacja
2018-09-18

Wójt Gminy Obrowo informuje o organizowanym spotkaniu w dniu 19.09.2018 r. (środa) godz. 9:00 w remizie OSP Kawęczyn dla hodowców trzody chlewnej z terenu Gminy Obrowo na temat Afrykańskiego pomoru świń oraz choroby Aujeszkiego, które będzie prowadzone przez pracowników Inspekcji Weterynaryjnej z Torunia.

Głównym celem spotkania będzie nakreślenie sytuacji epizootycznej na terytorium Polski w zakresie występowania choroby Aujeszkiego u świń oraz przedstawienie zasad i konsekwencji.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 1 – 1,5 godz. Na spotkanie serdecznie zapraszam rolników hodujących trzodę chlewną oraz osoby reprezentujące podmioty prowadzące działalność związaną z produkcją żywności.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.