III Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

III Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych
2018-10-14

W sobotę 6 października 2018 roku miłośnicy śpiewu i muzyki spotkali się w Zespole Szkół w Obrowie na III Przeglądzie Chórów i Zespołów Senioralnych. Prowadzący, Pan Grzegorz Filut powitał wszystkich biorących udział i przybyłych gości. W tym roku wystąpiło łącznie 19 zespołów i chórów. Każdy z nich na prezentacje miał 15 minut.

W przeglądzie zaprezentowali się:

Chór Seniora „Sami-Swoi” z Obrowa, Zespół Ludowy Kawęczynianki, Zespół „Jutrzenka” z Czernikowa, Duet Eden z Grębocina, Chór „Dolina Drwęcy” z Lubicza Górnego, Chór „Radość” z Czernikowa, Duet „My” z Unisławia, Chór „Arka” z Lubicza Górnego, Zespół „Wrzos” z Rojewa, Zespół „Złota Jesień” z Grębocina, Zespół „Lubiczanie” z Lubicza Górnego, Zespół „Wspomnienie” z Małej Nieszawki, Kapela „Dolina Drwęcy” z Lubicza Górnego, Zespół „Wrzosy” z Rypina, Chór „Złota Jesień” z Mochowa, Zespół „Leśna Kraina” z Cierpic, Zespół „Nawojka” z Lipna, Zespół Folklorystyczny „Wierzchosławiczanki” z Wierzchosławic. Swoim recytatorskim występem ten wyjątkowy dzień urozmaicił Pan Kazimierz Radwański reprezentujący miejscowość Brudzeń.

Pokazy zespołów i chórów były zróżnicowane, nie tylko pod względem nietuzinkowych wykonań, których melodie porywały do tańca. Oryginalne, kolorowe stroje zwracały również swoją uwagę.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Duże brawa dla występujących oraz dla organizatorów za wspaniałą zabawę.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.