III Festiwal Disco Polo i Dance Głogowo już za nami

2018-05-19

To największe wydarzenie gatunku Disco Polo i Dance w naszej gminie i doskonała impreza dla fanów muzyki tanecznej zorganizowana przez Gminę Obrowo i Gminny Ośrodek Kultury.

Przed publicznością wystąpiły takie gwiazdy jak: Basta, After Party, Koziński Andrzej  oraz dziesięć zespołów: Akord, Braters, Sami Swoi, Sky, Isabella, Juppi, Vector, Ona i Oni, Deep Dence, Lamaro, z  których zostało wyłonionych trzech najlepszych.

Wykonawcy przygotowali dla publiczności niespodzianki w postaci płyt i zdjęć z autografami.

Osobą, która poprowadziła tegoroczny festiwal była Edyta Folwarska – dziennikarka, a także twarz z najchętniej oglądanych stacji muzycznych – Polo Tv.

Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało, tym bardziej, że pogoda nam sprzyjała.

 Impreza przyciągnęła mieszkańców z całego regionu.

Dla najmłodszych uczestników był przygotowany park rozrywki, a w nim wiele atrakcji takich jak karuzele, zjeżdżalnie, popcorn i wata cukrowa, a dla starszych ogródki piwne i punkty gastronomiczne, w których serwowano kiełbaski, można było skosztować grochówkę i słodką drożdżóweczkę.

 

Impreza trwała do późnych godzin nocnych.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło około godziny 23:00 wraz z wręczeniem nagród ufundowanych przez Wójta Gminy Andrzeja Wieczyńskiego.

Nagrody postanowiono przyznać następującym wykonawcom:

I Miejsce - „Sami Swoi”

II Miejsce – „Juppi”

III Miejsce – „Lamaro”

Jury postanowiło również wyróżnić zespół „Isabella”, który otrzymał Puchar Wójta.

Cały festiwal zakończył koncert zwycięskiego zespołu.

Za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu pragniemy podziękować:

- Ochotniczej Straży Pożarnej z : Dobrzejewic, Kawęczyna, Osieka nad Wisłą, Szembekowa oraz Zawał

- Straży Gminnej z Obrowa

- Policji

- Ratownikom medycznym

- Ochronie - Firmie Auto – Trezor Security

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.