GOPS zaprasza na warsztaty „Nasze emocje”

GOPS zaprasza na warsztaty „Nasze emocje”
2020-06-19

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza dzieci w wieku 11 – 15 lat na wakacyjne warsztaty uczące rozpoznawania emocji. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca o godz. 11.00. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza dzieci w wieku 11 – 15 lat na wakacyjne warsztaty uczące rozpoznawania emocji. Będzie to cykl sześciu spotkań po dwie godziny dla dwóch grup wiekowych.

Celem warsztatów jest rozpoznawanie własnych emocji i radzenie sobie w sytuacjach, w których odgrywają one decydującą rolę. Na spotkaniach będzie mowa również o akceptowaniu emocji własnych oraz cudzych oraz o tym, jak silny wpływ mają emocje na nasze życie.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach: 20, 22, i 23 lipca br. oraz 27, 29 i 30 lipca br. Każda grupa może liczyć po 10 osób, dlatego o tym, kto weźmie udział w warsztatach, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Spotkania będą się odbywać w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynie. Organizatorzy zapewniają drobne przekąski i napoje; dojazd we własnym zakresie. Warsztaty są bezpłatne.

Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca o godz. 11.00 Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela Ewa Kosztowna z GOPS tel. 720 828 386 oraz 56 678 60 22 wewn. 229.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.