GOPS dziękuje za okazywane wsparcie

GOPS dziękuje za okazywane wsparcie
2020-03-18

Pracownicy GOPS mają pod opieką ponad sto osób starszych, osłabionych, schorowanych, z którymi są w stałym kontakcie. „Obecnie, podczas pandemii koronawirusa, każde okazywane wsparcie w opiece nad tymi osobami jest na wagę złota. Dziękujemy za nie.”

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie pracują bez zmian. Realizują zadania wykonywane w „normalnych” warunkach, jak i te, które wynikły z konieczności zapewnienia dodatkowej pomocy osobom szczególnie narażonym na zarażenie koronawirusem. Pracownicy GOPS codziennie sprawdzają potrzeby i stan zdrowia wszystkich swoich podopiecznych, ale unikają bezpośrednich kontaktów z nimi, rozmawiając przez telefon bądź z oddali.

Pracownicy GOPS mają pod opieką ponad sto osób starszych, osłabionych, schorowanych. - Obecnie, podczas pandemii koronawirusa, każde okazywane wsparcie w opiece nad tymi osobami jest na wagę złota. Dziękujemy za niemówi Renata Kwiatkowska, kierownik GOPS w Obrowie. – Rodziny naszych podopiecznych włączają się w naszą pracę, a to dla nas wymierna i ważna pomoc.

Kontakt do GOPS w Obrowie: e-mail: gops@gopsobrowo.pl, tel. 56 678 60 22 wew. 131, kom. 720 828 569 i 603 391 900.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.