Gminny turniej szachowy o Puchar Wójta

Gminny turniej szachowy o Puchar Wójta
2018-05-07

22 kwietnia rozegrano w szkole w Obrowie pierwszy turniej szachowy. W roczniku 2008 i mł. w kategorii dziewcząt najlepiej zagrała Emilia Rabiasz przed Amelią Kowalską i Wiktorią Gromelską. Wśród chłopców tryumfował Szymon Kulasiński przed Witoldem Gąsiorowskim i Wojciechem Rumińskim. W roczniku 2005-2007 najlepsi to: Aleksandra Wiśniewska i Michał Rabiasz, który wyprzedził Marka Wojciechowskiego i Adama Joppa. W roczniku 2002-2004 pierwszy był Jan Olkiewicz, drugi – Wiktor Czynszak. Rocznik 2001 i starsi to zwycięstwo Roberta Kulasińskiego przed Marcinem Czynszakiem i Janem Kulasińskim. Zawody przeprowadził i sędziował p. Eugeniusz Daniszewski nauczyciel Zespołu Szkół w Obrowie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.