Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
2018-01-17

14 stycznia 2018 r. mieszkańcy Gminy Obrowo hojnie wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbierała pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Zebraliśmy 28.900,93 zł!

Akcję zbiórki pieniędzy na terenie Gminy Obrowo organizowały i koordynowały sztaby
w Zespole Szkół w Dobrzejewicach, a także w Szkole Podstawowej w Obrowie. Łącznie zebrano niebagatelną sumę 28.900,28 zł, z czego:

  • ZS w Dobrzejewicach – 17.408,70 zł,
  • SP w Obrowie - 11.492,23 zł. 

Frekwencja ludzi wspomagających szlachetny cel była bardzo duża. Datki do puszek zbierali wolontariusze - uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych, pod czujnym okiem opiekunów i organizatorów.

Bardzo dziękujemy tym, którzy wzięli udział w akcji, bo to dzięki Wam udało się zgromadzić tak dużą sumę, a ponieważ potrzeby są bardzo duże, to miejmy nadzieję, że w następnym roku też „zagramy” i zbierzemy jeszcze więcej pieniędzy dla dzieci.

Dziękujemy z całego serca wszystkim ofiarodawcą i zachęcamy do dalszych szlachetnych inicjatyw na rzecz drugiego człowieka.

Marzena Słupczewska

Zespół Szkół w Dobrzejewicach

Zespół Szkół w Obrowie

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.