Festyn z okazji Dnia Dziecka w Obrowie

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Obrowie
2017-06-12

4 czerwca (niedziela), 2017 roku w godz. 13.00- 17.00 na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Obrowie odbył się festyn z okazji „Dnia Dziecka”, który licznie zgromadził społeczność naszej miejscowości i nie tylko. Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji, darmowe lody, soki oraz kilogramy słodyczy.

Organizowanie festynu z okazji Dnia Dziecka z całą pewnością wpisało się już na stałe do tradycji naszej miejscowości i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W ramach festynu przybyli goście mogli obejrzeć pokazy sportowe, oraz wysłuchać piosenek w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum .

Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiło, iż każdy znalazł coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zamek dmuchany, basen, dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki bryczką, malowanie buziek oraz konkursy z nagrodami.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom:
Wójtowi Gminy Obrowo, Sekretarz Gminy Mirosławie Kłosińskiej, Radnym Wiesławowi Popławskiemu i Andrzejowi Wierzbickiemu, , Sołtysowi wsi Obrowo Piotrowi Wojtylewskiemu, Dariuszowi Piętka „Agrotrans”, Monice Falkowskiej z kwiaciarni w Obrowie, Katarzynie i Robertowi Rytka z Zajazdu Rytkówka, Markowi Mazur, Stanisławowi Gerc „Bemar Czernikowo”, Sklep Piko Obrowo, Barbarze i Krzysztofowi Rumińskim z Piekarni Głogowo oraz Cel-Trans zakład usługowy, dzięki którym możliwa była organizacja festynu.
Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Emilia Zakrzewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.