Festyn na powitanie wakacji

2018-06-29

23 czerwca 2018 r. 25 osobowa grupa dzieci z terenu Gminy Obrowo wraz z opiekunami, pracownikami socjalnymi i asystentem rodziny z GOPS w Obrowie, uczestniczyła w festynie przygotowanym na powitanie wakacji przez profesjonalny zespół  PTYSIE TEAM z Głogowa. Festyn  odbył się na boisku sportowym w Elgiszewie.

Motywem przewodnim imprezy, z racji odbywających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej, była oczywiście piłka kopana.

Impreza rozpoczęła się przywitaniem wszystkich zebranych gości, na których czekały napoje, grillowane kiełbaski, karkówka, kaszanka, pyszne hamburgery, wata cukrowa oraz lody. Trener piłkarzy PTYSIE TEAM przygotował mini trening i mecz dla chłopców. Dziewczynki fantastycznie i bajkowo bawiły się z krokodylem i papugą – animatorami teatralnymi. Przez cały czas wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z przejażdżek starymi jak i nowymi motorami, samochodami typu: Fiat 125p, Mercedes Benz W 115, zobaczyć jak wygląda TIR.

Dodatkową atrakcją dla dzieci były wielkie, kolorowe zamki dmuchane, które stały się idealnym miejscem do szaleństw, fikołków oraz wykonywania różnych akrobacji, a jednocześnie bezpiecznego spożytkowania energii przez zarówno młodsze, jak i trochę starsze pociechy. 

Uczestnicy festynu mogli także spróbować swoich sił na paintballu - trenowali wzrok w poszukiwaniu celu, którym był manekin i butelki na kołku.

Dla mniejszych dzieci przygotowany był również kącik z kolorowaniem buziek.

Dziękujemy Panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu za zorganizowanie dowozu, a miłym kierowcom Panu Wiesiowi i Panu Krystianowi za bezpieczny transport.

Bardzo dziękujemy PTYSIOM TEAM i wszystkim sponsorom za przygotowanie posiłków, atrakcji  i czekamy na kolejne zaproszenie.

 

Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.