Ferie z UKS Feniks Obrowo 2020

Ferie z UKS Feniks Obrowo 2020
2020-02-12

Ponad 40 dzieci z gminy Obrowo wzięło udział w „Feriach z Feniksem”. W programie ferii były zabawy sportowe, plastyczne, wspólne wyjazdy do kina, do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i wyjście na pizzę.

Tegoroczne „Ferie z Feniksem” - z Uczniowskim Klubem Sportowym "Feniks" odbyły się już po raz szósty. Na dzieci czekało wiele atrakcji, w tym między innymi zabawa w Kinder Parku, wyjazd do kina i do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Nie obyło się bez wizyty w McDonald’s i pizzerii. Poza wyjazdami Feniks Obrowo zorganizował także zajęcia sportowe i plastyczne w szkole w Osieku nad Wisłą oraz w szkole w Obrowie. - Podczas tych zajęć wspólnie z dziećmi wykonaliśmy piękne maski karnawałowe, kolorowe krawaty z muszkami, eko zabawki mówi Agnieszka Ott, prezes UKS Feniks Obrowo.Nasi trenerzy, wykorzystując niespożytą energię dzieci, zapewnili im sporo ruchu.

Transport zapewniał dzieciom Urząd Gminy Obrowo, a sale udostępniały Szkoła Podstawowa w Osieku nad Wisłą i SP w Obrowie. Organizatorzy ferii dziękują za pomoc

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.