Ferie z O.K.K. oraz G.O.K. w Obrowie

Ferie z O.K.K. oraz G.O.K. w Obrowie
2019-01-29

Podczas tegorocznych ferii zimowych dzieci i młodzież chętnie skorzystały z oferty Osieckiego Klubu Kultury oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie. Było filmowo, teatralnie oraz aktywnie.

W pierwszym tygodniu został zorganizowany wyjazd do Cinema City w Toruniu na film, pt. „Aquaman” oraz „Spiderman”. Kolejną propozycją był wyjazd na łyżwy na otwartą ślizgawkę oraz zwiedzanie Ratusza Staromiejskiego w Toruniu. W czwartek uczestniczyłam z młodzieżą w warsztatach teatralnych prowadzonych przez Pawła Pasztę, reżysera spektaklu „Hamlet”. Odbyły się one na scenie Teatru im. W. Horzycy. Po interesujących, aktywnych zajęciach obejrzeliśmy „Hamleta”.

W drugim tygodniu wybraliśmy się do Teatru „Baj Pomorski” na rewelacyjny spektakl, pt. „Pan Lampa”. Z propozycji chętnie skorzystały dzieci oraz młodzież.

Serdecznie podziękowania należą się p. wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu za zapewnienie transportu, p. kierownik GOK w Obrowie Annie Strzeleckiej za opłacenie biletów do kina oraz teatru oraz p. Lidii Szumskiej i p. Oli Celmer za pomoc w opiece nad grupą. Dziękujemy również naszym miłym kierowcom za bezpieczną podróż i p. Sławkowi Lewandowskiemu za współpracę.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Jacek Melerski, Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.