EU-geniusz w Gminie Obrowo

2018-03-26

Gmina Obrowo przystąpiła do projektu „EU-geniusz w naukowym labiryncie” koordynowanego przez Starostwo Powiatowe. Dnia 9 marca 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Toruniu Wójt Gminy Andrzej Wieczyński, przy kontrasygnacie Skarbnika Joanny Faleńskiej podpisał umowę w związku z rozpoczęciem realizacji edukacyjnego projektu partnerskiego „EU–geniusz w naukowym labiryncie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Projekt realizowany będzie w okresie od 01.03.2018 do 30.09.2020. W gminie Obrowo projektem „EU-geniusz w naukowym labiryncie” zostały objęte szkoły w Osieku nad Wisłą, Obrowie i Dobrzejewicach. Uczniowie z Gminy Obrowo, w ramach europejskiego programu będą mogły skorzystać z dodatkowych zajęć matematycznych, językowych i przyrodniczych, ponadto będą miały możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z robotyki z wykorzystaniem klocków LEGO, programowania Scratch i wyjazdów edukacyjnych do Młyna Wiedzy. W ramach projektu szkoły zostaną doposażone w materiały i pomoce dydaktyczne niezbędne do przeprowadzenia zaplanowanych w projekcie atrakcyjnych i innowacyjnych zajęć.

 zał. 1 - formularz zgłoszeniowy z deklaracja-2

 zał. 2 - oświadczenie uczestnika

 zał. 3 - formularz zgłoszeniowy z deklaracja dla nauczycieli

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.