Dzień Tabliczki Mnożenia w Obrowie

2018-10-01

Już  po raz kolejny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie wzięła udział w akcji „Dzień Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie szkoły podstawowej i klasy-III gimnazjum mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z tego zakresu matematyki. W tym dniu patrol uczniowski składający się z uczniów klasy VIIIa sprawdzał znajomość tabliczki mnożenia zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Ci, którzy bezbłędnie odpowiedzieli na 5 przykładów, otrzymali tytuł "Eksperta Tabliczki Mnożenia" i słodki poczęstunek.

Uczniowie klas IV – VIII i III gimnazjum  na lekcjach matematyki zmagali się w rywalizacji o tytuł mistrza tabliczki. Ponadto w trakcie zajęć rozwiązywali interaktywny test przy pomocy platformy Kahoot! Na lekcji informatyki najmłodsi mieli okazję zmierzyć się z interaktywnymi zadaniami, a wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznym „Plakat propagujący dzień tabliczki mnożenia”.  Najmłodsze dzieci na szkolnym boisku rysowały kredą rysunki i działania związane z tym dniem.

Radości i zabawie nie było końca. Już teraz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i mam nadzieję, że każdy z nas jest ”Ekspertem tabliczki mnożenia”.

Katarzyna Lubowicz

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.