Dzień Kobiet z O.G.T.W.

Dzień Kobiet z O.G.T.W.
2019-03-26

Z okazji gminnych obchodów Dnia Kobiet, Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna przygotowała spektakl, pt. „Gdzie ci mężczyźni...?”. W programie znalazły się zabawne piosenki oraz skecze kabaretowe. Przedstawienie zostało serdecznie przyjęte przez widzów. Grupa zagrała w Zawałach, Łążynie, Osieku nad Wisłą, Obrowie, Zębowie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy Fundacji im. Brata Alberta w Toruniu.

Dziękuję całej grupie za zaangażowanie! Dziękujemy władzom gminy za obecność i organizację obchodów Dnia Kobiet oraz ks. proboszczowi Rafałowi Bogusowi za pomoc w organizacji Dnia Kobiet w Osieku. Naszemu sołtysowi Tomaszowi Wieczyńskiemu dziękujemy za organizację uroczystości w Osieku oraz finansowe wsparcie, które zostało przeznaczone na elementy kostiumów i scenografii.

Ewelina Mytlewska

fot. Marek Rabiasz, Mariusz Kwiatkowski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.