Dzień Dziecka w Silnie

2019-06-12

W dniu 02.06.2019 r. na nowym boisku w Silnie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Przy wspaniałej, słonecznej pogodzie i licznej frekwencji mieszkańców od godz.11.00 do godz.14.00 o dobrą zabawę dzieci i rodziców z Silna dbała Sołtys Magda wraz z Radą sołecką i wolontariuszami oraz animatorzy i DJ Roka.

Nie zabrakło balonów, baniek mydlanych, nagród i słodkości oraz lodów dla naszych milusińskich. Na zgłodniałych czekały również pyszne kiełbaski z grilla, ciasto, kawa i woda której zapasy wykupiliśmy w całej okolicy dzięki wsparciu Pana Wojciecha Fijałkowskiego.

Na festynie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, nikt się nie nudził. Dzieci młodsze zamawiała animatorka Magda (Magdalena Kalka), a na te starsze czekało wiele konkursów i zabaw sportowych które prowadził Pan Jarosław Gryckiewicz wraz z żoną Iwoną.

Wojciech Jabłoński i Akademia Emocji (-Ośrodek Akademii JA w Toruniu) zadbali aby wszyscy uczestnicy Dnia Dziecka mogli bawić się przy fantastycznej muzyce którą zapewniał nam DJ Roka. Na naszym festynie pojawiła się też Gracja Lady Fitness, której właścicielka Paulina Sielska-Kaźmierczak poprowadziła Zumbę i porwała nas do wspólnej, szalonej zabawy.

Nie zabrakło też fotobudki (Wesoła Budka) w której każdy mógł bezpłatnie zrobić sobie śmieszne, pamiątkowe zdjęcie.

Dzięki strażakom z OSP z Osieka nad Wisłą dzieci mogły obejrzeć sprzęt ratowniczy, wsiąść do wozu strażackiego, a lanie wody było wielką atrakcją nie tylko dla dzieci.

Na uczestników licznych konkursów  czekały atrakcyjne nagrody sponsorowane przez: Urząd Gminy Obrowo, firmę BETPOL, JAN-KAN Artur Balewski, AUTO PLUS Części samochodowe, Restaurację W DECHĘ, GRAWELOVE, Carrefour express SILNO, Stowarzyszenie "Nasze Silno", Skład materiałów budowlanych Tomasz Wiącek. Część nagród przekazana była również przez anonimowych darczyńców wspierających nasz Dzień Dziecka - WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY.

Sołtys wraz z Radą sołecką są niezmiernie wdzięczni wszystkim osobom, które przyczyniły się do tak udanych obchodów Dnia Dziecka w Silnie i sprawiły radość i uśmiech naszych pociech.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.