Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły
2016-08-31

Nadchodzi czas nowego roku szkolnego 2016/2017. Życzymy Wam samych sukcesów i wielu osiągnięć. Wiemy, że zarówno Wasza ciężka praca jak i praca nauczycieli przyczyni się do pomyślnego zdania egzaminów szóstoklasistów, egzaminów gimnazjalnych i bardzo dobrych wyników w olimpiadach, zawodach sportowych i konkursach. Chcielibyśmy zaznaczyć, że cały samorząd obrowski jest bardzo dumny z Waszych osiągnięć i wiemy, że jest to również zasługa Waszych nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. W imieniu nas wszystkich, serdecznie za to Wam dziękujemy.

Nadmieniam, że Gmina Obrowo była  bardzo przychylna dla wypoczynku dzieci z terenu gminy podczas wakacji. Przekazywaliśmy nieodpłatnie autobus na wyjazdy dzieci i młodzieży. Dofinansowaliśmy wiele obozów i wyjazdów naszych pociech. Przykładem tego jest między innymi obóz harcerski, gdzie harcerze z terenu Gminy Obrowo dostali dofinansowanie w wysokości 4.374 zł. I darmowy transport do Starogrodu k/ Chełmna - dla porównania Powiat Toruński dołożył 1.050zł.

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele, wychowawcy, pracownicy szkoły, życzymy Wam zdrowia i owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Z wyrazami szacunku
/-/ Andrzej Wieczyński
/-/ Mirosława Kłosińska

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.