Dożynki parafialne w Obrowie

Dożynki parafialne w Obrowie
2018-10-14

W niedzielę, 23 września br. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Obrowie odbyły się Dożynki Parafialne.

W czasie uroczystej mszy składaliśmy dziękczynienie Bogu za tegoroczne plony, była to doskonała okazja do modlitwy w intencji rolników. Na ołtarzu zostały złożone dary w postaci chleba, koszy z owocami, warzywami i kwiatami, które zostały poświęcone przez ks. proboszcza Tadeusz Lewandowskiego.

Po liturgii wszyscy parafianie i goście zostali zaproszeni na festyn, gdzie każdy mógł coś znaleźć dla siebie. Były występy zespołów i atrakcje dla dzieci. Na scenie zaprezentowały się Zespół Ludowy „Kawęczynianki”, Osiecka Grupa Wokalno Teatralna dzieci i dorosłych, klub Seniora „Sami Swoi”, Zespół Weris, Zespół Music Band, Samsolo, Piotr i Paweł. Dzieciom szczególną frajdę sprawił darmowy plac zabaw.

Składamy serdeczne podziękowania za włączenie się w organizację tej uroczystości.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.