Dom Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach obdarowany

Dom Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach obdarowany
2020-05-19

Setki jednorazowych maseczek, rękawiczek i kilkadziesiąt litrów płynu dezynfekującego otrzymał dobrzejewicki Dom Pomocy Społecznej. Zbiórka zainicjowana przez GOPS przyniosła spodziewane efekty.

Setki jednorazowych maseczek, rękawiczek i kilkadziesiąt litrów płynu dezynfekującego otrzymał dobrzejewicki Dom Pomocy Społecznej. Zbiórka zainicjowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przyniosła spodziewane efekty.

- W zbiórkę włączyli się nie tylko mieszkańcy naszej gminy, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynie i pracownicy urzędu – podkreśla Renata Kwiatkowska, kierownik GOPS w Obrowie. – W akcję zaangażowali się również przedstawiciele Miejskiego Żłobka nr 2 w Toruniu. W imieniu pracowników Domu Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach i Urzędu Gminy w Obrowie wszystkim składamy serdeczne podziękowania.

Dom Pomocy Społecznej w Dobrzejewicach prowadzony jest przez Starostwo Powiatowe w Toruniu. Zbiórka odbywała się w porozumieniu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.