Czystojak przypomina o dezynfekcji rąk

Czystojak przypomina o dezynfekcji rąk
2020-05-15

Toruńska firma Graffico sprezentowała Przedszkolu Samorządowemu w Osieku nad Wisłą profesjonalne urządzenie do dezynfekcji rąk. „Czystojak” nie tylko wspomaga utrzymanie reżimu sanitarnego. Urządzenie ma również przyjazny, estetyczny wygląd.

Urządzenie ustawiono przy wejściu do budynku, dzięki czemu każdy odwiedzający przedszkole nie może nie zauważyć i ominąć stojaka. Czystojak podaje płyn samoczynnie.

Firma Graffico z Torunia od wielu lat wspiera działalność Przedszkola w Osieku nad Wisłą. Również w obecnej sytuacji epidemicznej rodzice, wychowankowie i pracownicy otrzymali bardzo konkretną pomoc. Dzięki Czystojakowi wejście do przedszkola jest bezpieczne i zgodne z wytycznymi GIS.

Zobacz, jak działa urządzenie. Posłuchaj, co o walce z koronawirusem myślą przedszkolaki.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.