Charytatywny Bieg dla Filipa w SP w Łążynie II

Charytatywny Bieg dla Filipa w SP w Łążynie II
2017-12-12

6 grudnia 2017 roku Szkoła Podstawowa w Łążynie II zorganizowała akcję charytatywną dla Filipka Zielińskiego. W tym celu najpierw przygotowano loterię fantową. Losy rozeszły się w mgnieniu oka jak ciepłe bułeczki! Od kilku miesięcy była także słodka środa, podczas której uczniowie i rodzice mogli kupić ciasto a dochód ze sprzedaży również zasilił fundusz dla Filpka. Następnie uczniowie wzięli udział w specjalnym Biegu Mikołajkowym. Śmiechu było co niemiara, wszyscy bowiem biegli w mikołajowych przebraniach. Rywalizacja była jednak zacięta, każdy chciał stanąć na podium. Wyłoniono zwycięzców w kategorii dziewczynek i chłopców klas I-III i IV-VII. Następnie przyszedł czas na podsumowanie tej szczytnej akcji – wziął w nim udział także sam Filipek z mamą. Zebrane pieniądze posłużą chłopcu w rehabilitacji. Jesteśmy dumni z uczniów naszej szkoły, że tak chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Chcemy, by Bieg Mikołajkowy zapisał się na stałe w naszym kalendarzu.

Agnieszka Kilińska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.