Biwak w świetlicy wiejskiej w Stajenczynkach

Biwak w świetlicy wiejskiej w Stajenczynkach
2018-07-05

Dzieci i młodzież ze scholi „Źródło” oraz koła teatralnego „Teatrzaki” rozpoczęła wakacyjną przygodę biwakiem. Grupa wyruszyła pieszo z Osieka nad Wisłą do świetlicy wiejskiej w Stajenczynkach. Wraz z KGW Stajenczynki zorganizowaliśmy 2-dniowy biwak dla 40-osobowej „brygady”. Pogoda dopisała, dzięki czemu dzieci i młodzież miło i aktywnie spędziły czas na „łonie” natury. Były gry w piłkę, spacery oraz bieganie. W pobliżu świetlicy dzieci zbudowały piękne szałasy. Wieczorem miło spędziliśmy czas przy „ognisku”(grillu). Rano zjedliśmy wspólne śniadanie i wyruszyliśmy na podchody w lesie. Nie obyło się bez przygód. Dzieci pełne radosnych wrażeń i wspomnień wróciły do domu.

Pragnę serdecznie podziękować Agnieszce i Przemysławowi Kwintera oraz Joannie Cymer za gościnę w świetlicy wiejskiej oraz ogromną pomoc. Gminie Obrowo dziękuję za udostępnienie świetlicy. Podziękowania za zaangażowanie składam również opiekunom: Dorocie Adamskiej oraz Sławce Nowak. Bardzo dziękuję rodzicom za dowiezienie bagaży oraz pomoc.

Ewelina Mytlewska

fot. Sławka Nowak, Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.