Biwak Integracyjny w Górznie już za nami

2015-09-22
Pierwszego dnia (07.09) po zbiórce uczniowie autobusami pojechali do Górzna, gdzie po za-kwaterowaniu i zapoznaniu się z obiektem przystąpili do zajęć, w trakcie których mieli okazję się poznać. Pogoda niestety nie sprzyjała pieszym wędrówkom, ale młodzież z Obrowa, przy-gotowana profesjonalnie - kurtki, obuwie, parasolki - wyruszyła w drogę, aby pod opieką przewodników poznać (w strugach deszczu) faunę i florę Górznieńsko – Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego.
Mokrzy, ale pełni wrażeń wrócili wszyscy do Pensjonatu Wilga, gdzie pod kolacji, wzięliśmy udział w dyskotece, a później kibicowaliśmy reprezentacji Polski w meczu z Gibraltarem. Oj emocje były... 
 
Następnego dnia (08.09) pojawiło się słońce i wszyscy biwakowicze uczestniczyli w dodatko-wych zajęciach w Parku Linowym, a następnie wprawiali się w jeździe na motocyklach Pit Bike. Mistrzem czasówki okazał się Mateusz Ruszkowski -  tylko 13 sek. Mistrzunio!
 
Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, wszyscy uczestnicy (obdarowani upominkami) z nowymi przyjaźniami oraz dużą dawką pozytywnych myśli, wrócili do Obrowa i z niecier-pliwością wyczekują kolejnej okazji do tak atrakcyjnego wyjazdu.
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.