Bezpłatna pomoc psychologiczna

Bezpłatna pomoc psychologiczna
2020-03-23

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej udzielają bezpłatnej pomocy psychologicznej osobom, które w związku z kryzysem odczuwają lęk czy niepokój.

- Każdy, kto czuje w obecnej sytuacji niepokój czy lęk, może uzyskać wsparcie psychologiczne przez rozmowę telefoniczną - mówi Renata Kwiatkowska, kierownik GOPS w Obrowie. - Nasz psycholog jest dostępny pod numerem telefonu 502 045 966.

Bezpłatną pomoc psychologiczną oferuje też Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. W poniższej tabeli znajdują się dni i godziny, w których psycholodzy udzielają porad. Pomoc dostępna jest dla wszystkich osób, niezależnie od miejsca zamieszkania. Oznacza to, że można kontaktować się z wszystkimi wymienionymi w liście psychologami, nie tylko z tymi, którzy oferują pomoc w naszej miejscowości czy województwie.

Bezpłatna pomoc psychologiczna - lista psychologów

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.