Awar Cup

Awar Cup
2017-02-21

W dniu 18.02.2017 w Obrowie , w hali sportowej Szkoły Podstawowej  odbył się  Turniej Karate Tradycyjnego, Karate Shotokan i WKF pod nazwą „Awar Cup“ . Był to turniej kontrolny dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów  Akademickiego Klubu Karate Tradycyjnego, MKS Chełmża, Toruńskiego Klubu Karate-Do Ronin i Akademii Karate Budo z Obrowa.

Startowało ponad 150 zawodników  i zawodniczek.

Zawody oranizowane były przez AKT Budo z Obrowa i wspierane finansowo były przez Starostwo Powiatowe w Toruniu i Gminę Obrowo.

Turniej ten był testem kwalifikacyjnym do kadr klubów  2017 rok.

Zwycięzcy  reprezentować będą  w roku 2017 swoje kluby  i  regiony na licznych imprezach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Dano szanszę wszystkim dzieciom, również tym , którzy rozpoczęli przygodę z karate od września 2016 roku i startowali oni w grupie tzw. „świerzak“, która rozpoczęła zawody o godzinie 10.00.

Nagrody zawodnikom wręczali Starosta Powiatu Torunia Pan Mirosław Graczyk i Wójt Gminy Obrowo Pan Andrzej Wieczyński.

Ponadto wszyscy zawodnicy biorący udział w tych zwodach otrzymalu pamiątkowe medale.

 Wyniki

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.