Aktualności

2018-12-22

Wigilia dla samotnych

Wigilia dla samotnych
Kategoria:   Galeria,  Informacje
19 grudnia 2018 r. Wójt Gminy Obrowo wraz z pracownikami socjalnymi GOPS w Obrowie zorganizował Wigilię dla osób samotnych, bezdomnych i niepełnosprawnych z terenu całej gminy.
więcej
2018-12-20

SP w Łążynie II naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej Europy

Kategoria:   Informacje
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie II (za sprawą nauczycielek: Elżbiety Zbąskiej i Agnieszki Kilińskiej) została zakwalifikowana do udziału w programie europejskim SOLIDARNOŚĆ. PODAJ DALEJ! Jego liderem jest francuska Liga Edukacji, a partnerami projektu są: Fundacja Szkoła z Klasą (Polska), Centrum Badań nad Pokojem (Chorwacja) oraz Fundacja Cives (Hiszpania). Dzięki wsparciu europejskiego programu Erasmus+ projekt ten nabrał wymiaru międzynarodowego.
więcej
2018-12-20

Szlachetna paczka

Kategoria:   Galeria,  Informacje
Szlachetna paczka po raz czwarty odbyła się w Gminie Obrowo . w tym roku daliśmy radość 18 rodzin z naszego rejonu. Rodziny dostały prezenty od naszych darczyńców od 6, 10, 17 a nawet 50 paczkowych prezentów , które rozpromieniły twarz i pokazały się uśmiechy a nawet łzy szczęścia.
więcej
2018-12-20

Wizyta uczniów w Bułgarii

Wizyta uczniów w Bułgarii
Kategoria:   Galeria,  Życie gminy
Zgodnie z założeniami kolejnej edycji „Erasmus +” pod hasłem „Dziel się przyjaźnią” SP im. Mikołaja Kopernika z Łążyna II zawitała do Hadżdimowa w Bułgarii.
więcej
2018-12-19

Pasowania na przedszkolaka

Pasowania na przedszkolaka
Kategoria:   Życie gminy,  Informacje
Dnia 9 listopada 2018 roku w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Łążynie II odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.