Aktualności

2019-12-10

Charytatywne Mikołajki z O.G.T.W.

Charytatywne Mikołajki z O.G.T.W.
Kategoria:   Galeria,  Informacje
6 grudnia 2019r. remiza strażacka w Osieku nad Wisłą wypełniła się po brzegi. Odwiedził nas niezwykły gość , Święty Mikołaj. Z tej okazji Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna przygotowała spektakl, pt. „Witajcie w naszej bajce”.
więcej
2019-12-09

Polowania zbiorowe

Kategoria:   Informacje
Zarząd Koła Łowieckiego MŁODNIK w Złotorii, niniejszym informuje, że w podanych terminach planuje zorganizować polowania zbiorowe naszego Koła.
więcej
2019-12-09

Drugi turniej tenisa stołowego

Drugi turniej tenisa stołowego
Kategoria:   Galeria,  Sport
08 grudnia 2019 r. na hali sportowej w Obrowie rozegrano drugi w tym sezonie turniej tenisa stołowego w gminie Obrowo. Zwyciężył Piotr Zieliński z Brzozówki przed Wojciechem Kowalskim z Kazimierzewa i Krzysztofem Gużyńskim z Głogowa. W grupie do lat 15 tryumfował Bartosz Lorenc z Obrowa, a w kategorii kobiet – Agnieszka Rutkowska z Łążyna II.
więcej
2019-12-07

Wyjazd do Opery Nova

Wyjazd do Opery Nova
Kategoria:   Galeria,  Kultura
29 listopada 42-osobowa grupa mieszkańców gminy Obrowo uczestniczyła w wyjeździe do Opery Nova. Mieliśmy okazję obejrzeć wspaniałą operetkę, pt. „Księżniczka czardasza” Emmericha Kalmana w reżyserii Wojciecha Adamczyka.
więcej
2019-12-02

Półfinał wojewódzki unihokeja

Półfinał wojewódzki unihokeja
Kategoria:   Sport,  Informacje
Uczennice Szkoły Podstawowej w Łążynie II reprezentowały swoją szkołę oraz gminę Obrowo w półfinałach wojewódzkich w unihokeju w miejscowości Wojnowo (Igrzyska dzieci kl. IV-VI).
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.