Aktualności

2016-09-21

Konkurs Sposób na Sukces

Kategoria:   Informacje
Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie informuje o uruchomieniu XVII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne tworzące nowe miejsca pracy na obszarach wiejskich.
więcej
2016-09-20

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach
Kategoria:   Sport,  Informacje
Polski Związek Szachowy we współpracy ze stowarzyszeniem – Towarzystwem Edukacyjno –Sportowym „Solvitur Ambulando” oraz Stowarzyszeniem Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej organizuje Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich i błyskawicznych.
więcej
2016-09-16

Sąsiedzi na strzelnicy

Sąsiedzi na strzelnicy
Kategoria:   Galeria,  Koło Łowieckie ZLOT
W dniu 4 września br. na toruńskiej strzelnicy na Glinkach odbyła się VI edycja zawodów strzeleckich "Sąsiedzi na strzelnicy" organizowanych przez Koło "ZLOT" dla 11 sąsiadujących z nim kół łowieckich, w celu podnoszenia umiejętności strzeleckich wśród myśliwych.
więcej
2016-09-15

Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej Karate

Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej Karate
Kategoria:   Sport,  Informacje
22 października odbędzie się już V edycja Mistrzostw Ziemi Dobrzyńskiej Karate o Puchar Wójta Gminy Obrowo. Zawody organizuje przy wsparciu Gminy Toruński Klub Karate - do "RONIN" a honorowy patronat objął Wójt Gminy Obrowo pan Andrzej Wieczyński.
więcej
2016-09-09

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Kategoria:   Informacje
Kujawsko - Pomorska Izba Rolnicza zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe pt.„W grupie łatwiej”, które odbędzie się 21.09.2016 roku (środa) w Zajeździe „Rytkówka” w Obrowie o godz. 10.00
więcej
2016-09-01

Ogłoszenia o pracę

Kategoria:   Informacje
Boryszew S.A. jest jedną z największych grup przemysłowych w Polsce, liderem w branży automotive, mocno zakorzenioną na rynkach międzynarodowych. W zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju buduje bogatą ofertę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, by skutecznie wspierać rynkowy sukces naszych partnerów biznesowych.
więcej
2016-09-01

Olędrzy – osadnicy znad Wisły. Sąsiedzi obcy i bliscy

Olędrzy – osadnicy znad Wisły.  Sąsiedzi obcy i bliscy
Kategoria:   Informacje
Projekt „Olędrzy, osadnicy z nad Wisły. Sąsiedzi obcy i bliscy” zakłada stworzenie atrakcyjnej formy upowszechnienia wiedzy o olędrach – menonitach. Przez ponad 400 lat olędrzy, wyznania mennonickiego egzystując obok olędrów wyznania luterańskiego, katolików, Żydów, kreowali tożsamość tego regionu - byli ważną częścią jego historii. Zarówno te materialne, jak i niematerialne pozostałości po osadnictwie stanowią wielką wartość dla kultury polskiej.
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.