Aktualności

2020-07-22

Nowa Osiedlowa w Szembekowie

Nowa Osiedlowa w Szembekowie
Kategoria:   Informacje
Zakończyły się prace przy przebudowie ulicy Osiedlowej w Szembekowie. Inwestycja została oddana w terminie. Kierowcy korzystają już z nowej drogi.
więcej
2020-07-21

Od środy 22 07 ograniczamy wstęp do urzędu

Od środy 22 07 ograniczamy wstęp do urzędu
Kategoria:   Informacje,  Z urzędu
W związku ze stwierdzonym przypadkiem zakażenia koronowirusem w regionie, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, od środy 22 lipca do odwołania ograniczamy możliwość swobodnego poruszania się po budynku urzędu. Ograniczenia te są tylko technicznie, nie wpłyną na zakres naszych prac i terminowość obsługi.
więcej
2020-07-19

5 lat po nawałnicy

5 lat po nawałnicy
Kategoria:   Informacje,  Życie gminy
Pięć lat temu, 19 lipca 2015 roku, gwałtowna nawałnica spustoszyła miejscowości: Zawały, Dobrzejewice, Łążyn II i Łążynek na terenie naszej gminy. Wiatr pozrywał dachy, połamał drzewa i powbijał w elewacje budynków porwane z ziemi przedmioty. To cud, że nikt nie zginął…
więcej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.