A&W Team Obrowo ćwiczy formę

 A&W Team Obrowo ćwiczy formę
2020-02-12

14 zawodników klubu A&W Team Obrowo wraz z trenerem brało udział w obozie przygotowawczym do sezonu 2020 na Mazurach. Urząd Gminy Obrowo zapewnił transport w obie strony.

- W ośrodku mieliśmy do dyspozycji salę gimnastyczną, gdzie pracowaliśmy nad techniką i taktyką w walce. Codzienny trening biegowy stanowił doskonałe uzupełnienie zajęć technicznych i stanowił świetną podbudowę ogólną dla rozpoczynającego się kolejnego sezonukomentuje Andrzej Maciusiewicz, trener klubu. - Poza zajęciami sportowymi nie brakowało wieczornych gier i zabaw, które nie pozwalały nawet na odrobinę nudy. Pełni energii, nadziei i siły możemy rozpocząć nowy sezon sportowy.

Obóz „w pigułce”:
Dzień 1. Po obiedzie i rozpoznaniu terenu odbył się inauguracyjny trening.
Dzień 2. Niedziela była spokojna. Trening odbył się popołudniu, a wieczorem odbył się konkurs karaoke.
Dzień 3. Dzień podzielony był na trzy sesje treningowe. Przed śniadaniem bieg, po śniadaniu Adrian (jeden z zawodników klubu) poprowadził zajęcia z brazylijskiego jujitsu, po obiedzie tarcze i sparingi. Nikt się nie oszczędzał. Atmosfera sprzyjała. Po kolacji klubowy turniej w tenisa stołowego.
Dzień 4. Ten dzień przywitał nas śniegiem. Był rozruch, kulanki które poprowadził Adrian, a na koniec mocne i intensywne stacyjki. Wieczorem odbył się turniej gry w piłkarzyki.
Dzień 5. Przywitał na lekki mróz i słońce. Rano bieganie na rozruch, potem intensywna rozgrzewka, trening techniczny i oczywiście sparingi. A po kolacji kolejne wyzwanie – wspinaczka.
Dzień 6. Rano rozruch, potem trening techniczny, a na koniec zabawa.

Dokładna fotorelacja na stronie klubu http://awteam-obrowo.pl/aktualnosci/

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.