3 000 głosów dziennie ze szkoły w Dobrzejewicach. Zróbmy to!

3 000 głosów dziennie ze szkoły w Dobrzejewicach. Zróbmy to!
2020-06-19

Zespół Szkół w Dobrzejewicach zaprasza w sobotę i niedzielę w godz. 8 - 16 do szkoły na wielką akcję głosowania. Jesteśmy w stanie wysłać ze szkoły 3 000 głosów dziennie.

 

6 ostatnich dni głosowania na Podwórko Nivea 2020 dla Dobrzejewic przed nami. Mamy szansę na wygraną, ale aby się powiodło, musimy się zmobilizować i regularnie głosować każdego dnia. Głosujemy na www.podworko.nivea.pl Aby głosów było jak najwięcej,  Zespół Szkół w Dobrzejewicach zaprasza w sobotę i niedzielę w godz. 8 - 16 do szkoły na wielką akcję głosowania.

Każdy z nas jest potrzebny w tych dniach w szkole w Dobrzejewicach. Dlaczego? Ze szkolnego, publicznego adresu IP (IP – ang. internet protocol; numer identyfikacyjny komputera lub serwera w sieci) można wysłać aż 1000 głosów każdego dnia. Szkoła ma trzy takie numery IP, więc technicznie możliwe jest wysłanie 3 000 głosów w jednym dniu.

To ważne, abyśmy codziennie zbierali po co najmniej tyle głosów. Obecnie w rankingu zajmujemy 3. miejsce i mamy szansę na wygranie placu zabaw, ponieważ Nivea zbuduje pięć podwórek w miejscowościach, które zdobędą największą ilość głosów. Jednak ranking zwycięzców może zmienić się każdego dnia. W każdej chwili możemy spaść na 6 i dalsze miejsce i stracić szansę na wygraną. Różnica w ilości głosów pomiędzy nami a miejscowościami plasującymi się obecnie na 4. i 5. miejscu jest bowiem minimalna.
 

Ilość głosów w dniu 19.06.2020 godz. 9.00

Do zobaczenia w weekend w szkole w Dobrzejewicach!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.