14 października – Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej
2020-10-13

Wójt Obrowa Andrzej Wieczyński składa życzenia Nauczycielom i Pracownikom oświaty w naszej gminie.

Szanowni Państwo, drodzy Nauczyciele i pracownicy oświaty z gminy Obrowo!

W tym roku Państwa święto ma szczególny charakter. Nigdy dotąd nie było nam tak trudno. Straciliśmy Beatę, a wraz z Nią radość, która w normalnym czasie towarzyszyłaby nam podczas „Dnia Nauczyciela”.

Chciałbym jednak, aby Państwo wiedzieli, że gmina Obrowo jak zawsze jest wdzięczna za Państwa pracę. Cenimy ją i zapewniamy o naszym szacunku i uznaniu dla niej. Dziękujemy, że dla młodego pokolenia naszej gminy jesteście mentorami, przewodnikami, a nierzadko również przyjaciółmi i prawdziwymi autorytetami.

Dlatego uprzejmie prosimy o przyjęcie od nas życzeń. Życzymy Państwu zadowolenia z pracy i wielu szkolnych sukcesów. W tym roku w szczególny sposób życzymy Państwu również zdrowia.

Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.