Zespół Szkół im Janusza Korczaka w Brzozówce

 Szkoła Podstawowa w Brzozówce im. Janusza Korczaka
dyrektor: mgr Anna Koźlikowska

kontakt:

  • 87 - 123 Dobrzejewice, Brzozówka
  • ul. Szkolna 38
  • woj. kujawsko - pomorskie
  • tel./fax: (56) 678 67 79
  • e-mail: spbrzozowka@wp.pl
  • www.spbrzozowka.pl

liczba oddziałów: 14
liczba uczniów: 312

 

Przedszkole Samorządowe w Brzozówce
dyrektor: mgr Anna Koźlikowska

kontakt:

liczba oddziałów: 5
liczba uczniów: 112

 Zatrudnionych nauczycieli: 28, 24 etatów

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W SP w BRZOZÓWCE
 
RODZAJ ZAJĘĆ PRZEZNACZONE DLA TERMIN REALIZACJI
KOŁO J. ANGIELSKIEGO ucz. klas 5 ŚRODA
11.30 - 13.20
ZDW ucz. klas 1A WTOREK
9.35 - 10.20
KOŁO ARTYSTYCZNE MAŁY ARTYSTA ucz. klas 1A CZWARTEK
12.35 - 13.20
KOŁO NAUKOWO-ARTYSTYCZNE ucz. klas 3B WTOREK
10.25 - 11.10
ZDW ucz. klas 3B
ZDW ucz. klas 1B ŚRODA
13.25 - 14.10
ZDW z J. POLSKIEGO ucz. klas 4B CZWARTEK
7.45 - 8.30
ŚRODA
15.15 - 16.00
K. ARTYSTYCZNE ucz. klas 3A CZWARTEK
11.30 - 12.15
ZDW ucz. klas 3A
K. MATEMATYCZNE ucz. klas 3A
KOŁO J. NIEMIECKIEGO ucz. klas 4-5 PONIEDZIAŁEK
10.25 - 11.10
GAZETKA SZKOLNA ucz. klas 4-6 PIĄTEK
10.25 - 11.10
KOŁO HISTORYCZNE ucz. klas 4-6
ZDW ucz. klas 2C CZWARTEK
9.35 - 10.20
KOŁO KOMPUTEROWE ucz. klas 4-5 PONIEDZIAŁEK
11.30 - 12.15
UKS ucz. klas 4-6 ŚRODA
15.15 - 16.00
CZWARTEK
16.05 - 16.50
BASEN ucz. klas 1-6 PIĄTEK
15.00 - 18.00
KOŁO POLONISTYCZNE ucz. klas 5-6 WTOREK
10.25 - 11.10
ZDW ucz. klas 2B PIĄTEK
10.25 - 11.10
KOŁO EKOLOGICZNE ucz. klas 2B WG KALENDARZA
CHÓR ucz. klas 4-6 PONIEDZIAŁEK
15.15 - 16.00
ZDW ucz. klas 2A CZWARTEK
10.25 - 11.10
WARSZTATY PLASTYCZNE MAMA, TATA I JA ucz. klas 1-5 WG KALENDARZA
KOŁO J.ANG ENGLISH IS FUN ucz. klas 2
KOŁO J.ANG WOW, ENGLISH ucz. klas 3
K. PRZYRODNICZE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ ucz. klas 4-6 ŚRODA
15.15-16.00
ZDW MATEM. ucz. klas 4-6
ZDW Z EL.Z.K.K. ucz. klas 3B ŚRODA
12.35-13.20
ZDW Z EL.Z.K.K. ucz. klas 5 PONIEDZIAŁEK
8.40-9.25
KOŁO MATEM. ucz. klas 5B i 6A CZWARTEK
7.45-8.30
ZDW MATEM. ucz. klas 5B
ZDW ucz. klas 1C PONIEDZIAŁEK
13.25-14.10
KOŁO .MATEM.-PRZYROD. ucz. klas 1C CZWARTEK
9.35-10.20
CARITAS ucz. klas 4-6 ŚRODY
7.45-8.30
KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ ucz. klas 4-6 ŚRODA
8.40-9.25
ŚWIETLICA PROFILAKTYCZNA dzieci 6-13 lat PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
PROSTA DROGA DO GIMNAZJUM ucz. klas 6

PONIEDZIAŁEK
7.45-9.25

WTOREK
7.45-8.30

CZWARTEK
15.15-16.00

ZUMBA DZIECI

PONIEDZIAŁKI
CZWARTKI
17.00-18.00

DOROŚLI

WTORKI
PIĄTKI
17.00-18.00

KARATE DZIECI I MŁODZIEŻ

PONIEDZIAŁKI
CZWARTKI
18.30-20.00

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĘTA PONIEDZIAŁKI
15.10-17.00
PIŁKA NOŻNA ORZEŁ DZIECI I MŁODZIEŻ ŚRODA
17.00-19.00

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.