Wycieczka uczniów z Obrowa

2017-05-27

W ubiegły wtorek uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Na trasie zwiedzania znalazły się takie obiekty jak: Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Sejm RP oraz Stare Miasto. Jedenaścioro uczniów wyjechało w ramach corocznej nagrody w konkursie „Nasi Wspaniali”. Podczas pobytu w stolicy nikomu nie brakowało dobrego humoru (co widać na zdjęciach), dopisała również pogoda. Pełni wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do domów z nadzieją na powtórzenie takiego wyjazdu.
W imieniu uczestników i opiekunów chcielibyśmy podziękować Wójtowi Gminy Obrowo p. Andrzejowi Wieczyńskiemu i Sekretarz Gminy Obrowo p. Mirosławie Kłosińskiej za sfinansowanie transportu, Przewodniczącemu Rady Powiatu Toruńskiego p. Tomaszowi Zakrzewskiemu za organizację i umożliwienie zwiedzania Sejmu RP oraz Posłowi na Sejm p. Zbigniewowi Sosnowskiemu (PSL) za gościnność i oprowadzenie nas po Parlamencie RP.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.