WSPÓLNE ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZY

2017-10-13

Nie tylko uczniowie Zespołu Szkół w Dobrzejewicach uczą się systematycznie – ich nauczyciele także regularnie szkolą się i poszerzają swoją wiedzę. Od tego roku będą mieli taką możliwość dzięki projektowi „Moving Up Together – wspólne rozwijanie umiejętności i wiedzy” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego (kwota dofinansowania: 25 713 EURO). Po raz kolejny już pozyskaliśmy środki unijne na rozwój naszych uczniów i nauczycieli.

Główne cele projektu to podniesienie jakości kształcenia, wzrost atrakcyjności szkoły, a także podniesienie kompetencji językowych i TIK wśród nauczycieli, wzrost otwartości na współpracę międzypokoleniową oraz rozwój kreatywności wśród uczniów i nauczycieli.

W ramach projektu 15 nauczycieli różnych przedmiotów weźmie udział w szkoleniach językowych, metodycznych i specjalistycznych na Malcie i we Włoszech.

Monika Stawska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.