Wizyta w rumuńskim Bacau za nami!

Wizyta w rumuńskim Bacau za nami!
2017-10-21

Zgodnie z założeniami kolejnej edycji Erasmus+ pod hasłem „L’amitie en partage” („Dziel się przyjaźnią”), SP im. Mikołaja Kopernika z Łążyna II (w gminie Obrowo) zawitała do Scoala Gimnaziala „Alexandru cel Bun” w rumuńskim Bacau. Podczas kilkudniowego pobytu nauczyciele z Włoch, Macedonii, Bułgarii, Polski i Rumunii omówili założenia dwuletniego projektu, jak również rozdzielili zadania, które będziemy realizować w tym  międzynarodowym przedsięwzięciu. Ustalono także terminy kolejnych wizyt w poszczególnych krajach. Miło nam poinformować, że zagranicznych gości powitamy w progach naszej szkoły już w kwietniu 2018 roku, kiedy to odwiedzą nas nauczyciele i uczniowie z partnerskich placówek. Póki co, wcielamy w życie wspólne ustalenia, pielęgnujemy zawarte znajomości i przyjaźnie oraz powoli szykujemy się do marcowego wyjazdu na Sardynię.

Agnieszka Kilińska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.