Wigilia w „Młodym Lesie”

Wigilia w „Młodym Lesie”
2017-12-28

Dnia, 21 grudnia 2017r. Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wystąpiła podczas wigilii zorganizowanej dla „Młodego Lasu” w Toruniu. Przyjęliśmy zaproszenie od wokalistki, Karoliny Orzeł, która jest pomysłodawczynią wielu różnych spotkań z wychowankami placówki. Spektakl, pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia” został odebrany z wielką radością. Dziękujemy wychowankom oraz pracownikom „Młodego Lasu” za ciepłe przyjęcie.

 W przygotowanie wigilii oraz pomoc Mikołajowi św. zaangażowali się: Karolina Orzeł, panie z Koła Gospodyń Wiejskich Osiek nad Wisłą oraz: Jacek Melerski, Joanna Piwowarczyk, Monika Janowska, Katarzyna Szczygielska, p. Ela, Sara i Estera Orzeł, ks. Rafał Bogus, Starostwo Powiatowe w Toruniu, schola „Źródło” z Osieka n/W wraz z Osiecką Grupą Teatralno-Wokalną.

Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna dziękuje Panu Wójtowi, Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Pani Sekretarz, Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie transportu do Torunia.

Ewelina Mytlewska

fot. Jacek Melerski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.