WIELKI SUKCES ARTYSTYCZNY

WIELKI SUKCES ARTYSTYCZNY
2017-11-14

Dnia, 8 listopada w Zamku Bierzgłowskim odbył się XIV Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej. Każdą szkołę mógł reprezentować jeden zespół lub solista. Udział w Festiwalu wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą: Hanna Woźny, Amelia Kowalska, Oliwia Pasierowska oraz Maciej Rumiński. Szkołę w Obrowie reprezentowali: Oliwia Kowalska, Julia Król, Zuzanna Mytlewska oraz Sebastian Kamiński (skrzypce). W kategorii klasy IV-VI, zespół z Osieka n/W, przygotowany przez panią Agatę Ciechacką zdobył I MIEJSCE, natomiast w kategorii gimnazjum, zespół z Obrowa przygotowany przez pana Janusza Lewandowskiego zdobył również I MIEJSCE.

Wielkie gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!

Wspomnę, że uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą przygotowani przez Ewelinę Mytlewską, również reprezentowali naszą gminę. Wystąpili na Festiwalu jako goście specjalni z własnym akompaniamentem: Weronika Pałaszewska (śpiew), Aniela Man (flet poprzeczny), Jan Mytlewski (fortepian).

Ewelina Mytlewska

fot. Andrzej Goiński, nadesłane


 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.