WARSZTATY WOKALNE DLA OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ

WARSZTATY WOKALNE DLA OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ
2017-07-11

OSIECKA GRUPA TEATRALNO-WOKALNA, która powstała w 2010r., pragnie cały czas się rozwijać nie tylko teatralnie, ale i muzycznie. Przez kilka miesięcy brała udział w Warsztatach Wokalnych, prowadzonych przez Rafała Ługowskiego z Lipna, wspaniałego muzyka, organistę i dyrygenta, którego pasją jest prowadzenie wielogłosowych chórów. Zajęcia odbywały się raz w miesiącu w Osieckim Klubie Kultury. Pan Rafał prowadził z grupą ćwiczenia dykcyjne, oddechowe oraz z emisji głosu. Wskazywał prawidłową technikę śpiewu. Bardzo cenne okazały się wszystkie jego wskazówki. OSIECKA GRUPA TEATRALNO-WOKALNA przygotowała z panem Rafałem pieśni, które zostały zaprezentowane na Koncercie Kolęd oraz podczas Misterium Męki Pańskiej w Osieku nad Wisłą.

W imieniu OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ składam serdeczne podziękowania Panu Rafałowi Ługowskiemu za wspaniały cykl Warsztatów Wokalnych.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Pani Anny Strzeleckiej, kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie za przychylność i podpisanie umowy z panem Rafałem. Cieszymy się, że nasza grupa może się rozwijać.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.