WARSZTATY W TEATRZE, IM. W. HORZYCY

WARSZTATY W TEATRZE, IM. W. HORZYCY
2017-11-29

Dnia, 3 listopada w Teatrze, im. Wilama Horzycy odbyły się warsztaty, pt. „Skrzywienie kręgosłupa – teatralna lekcja anatomii”. Wzięła w nich udział z grupą młodzieży z Osieka nad Wisłą. Zajęcia były prowadzone przez Martę Zawadzką, instruktorkę tańca współczesnego, której również bliskie są działania teatralne. Były to już nasze drugie warsztaty. Wcześniej uczestniczyliśmy w zajęciach z teatru improwizacyjnego w Domu Muz w Toruniu. Moim pragnieniem jest, aby młodzi ludzie, z którymi pracuję rozwijali swoje teatralne pasje, biorąc udział w różnych spotkaniach z profesjonalistami.

Wspomnę, że grupa młodzieżowa zawiązała się w październiku tego roku. Pierwszym spektaklem, w którym zagrają, będą JASEŁKA (6.01.2018r).

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.