Święto Niepodległości w Osieku nad Wisłą

Święto Niepodległości w Osieku nad Wisłą
2017-11-22

99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to bardzo ważne wydarzenie dla każdego patrioty. Tradycją OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ stało się przygotowanie programu poetycko-muzycznego z okazji Święta Niepodległości.

W tym roku, 11 listopada w remizie strażackiej zaprezentowaliśmy program, pt. „Tobie Polsko 2017r.” Była to wspaniała okazja, aby zaśpiewać wszystkie zwrotki hymnu narodowego. Na scenie pojawili się członkowie OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ z akompaniatorem Mirosławem Zduńskim, zespół „KATHARSIS” oraz schola „Źródło”. Kolejny już raz wykorzystaliśmy talenty młodzieży ze Szkoły Muzycznej w Osieku n/W. Piękne, wzruszające wiersze recytowali i młodsi i starsi. Wszyscy zebrani mieli okazję pośpiewać pieśni patriotyczne, których teksty były wyświetlane. Program został wzbogacony o prezentację multimedialną, przygotowaną przez Marka Rabiasza. Tradycyjnie, zostały zaprezentowane zdjęcia Jacka Melerskiego ukazujące piękno naszej MAŁEJ OJCZYZNY.

Warto podkreślić, że program został poświęcony wszystkim TYM, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny. Cieszy nas fakt, iż mieszkańcy gminy Obrowo (i nie tylko) przybyli tak licznie, aby wspólnie uczcić Święto Niepodległości.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.